Seferihisar Tepecik Mahallesinde Satılık Tam Müstakil Villa

4.250.000

İlan Türü ,
Genel Özellikler
İç Özellikler
Dış Özellikler
Muhit

Açıklama:

Deri Group Gayrimenkulden,

Seferihisar Tepecik Mahallesi Elmastaş Mevkiinde Bulunan Mülkümüz, Sizlere Günün Stresini Yorgunluğunu ve Tüm Olumsuzlukları Arkanızda Bırakacağınız, Konumu İtibarı İle Şehir Kalabalığından Karmaşadan Uzakta, Sessizliği, Temiz Havası ve Çevresinde Nezih İnsanların Bulunduğu Yepyeni Bir Yaşam Vadediyor. 

Araç Trafiğinden Uzak, Ana Arterlere Yakın, Full Deniz Manzaralı ve Denize Yürüme Mesafesinde, Dört Tarafı Bahçeli Tam Müstakil Olan Mülkümüz Yeni Sahibini Bekliyor.

200 m2 Arsa Alanına Sahip Olan Mülkümüz 160 m2 Net Yaşama Alanı İle, Bahçe Katında Açık Mutfaklı Geniş Ve Kullanışlı Salonu, Wc, Ferah Veranda Alanı ve Dört Tarafı Çimlendirilmiş Bahçesi İle Keyifli Dakikalar Geçirmeniz İçin Tasarlanmıştır.

1. Katta 2 Adet Geniş Yatak Odası, 1 Adet Genel Banyo ve Bina Girişine Bakan Geniş Bir Balkona Sahiptir.

2. Katta 2 Adet Yatak Odası ve 1 Adet Genel Banyosu Bulunan Mülkümüzde Odalarından Biri Çift Cepheli İki Adet Balkondan Oluşmaktadır. Balkonların Bir Tanesi Bina Giriş Cephesine, Bir Diğeri Muhteşem Deniz Manzarasına Sahip Elmastaş Sahiline Bakmaktadır.

3. Katta Sizleri Eşsiz Deniz Ve Doğa Manzarası Sayesinde Keyifli Vakitler Geçirebileceğiniz, İhtiyaç Halinde Bu Kata İster Kış Bahçesi, İster İlave 1 Oda Yapma Olanağı sunmaktadır.

Tüm Detayları Ayrıntılı Olarak Tasarlanmış Olan, Malzeme ve İşçilik Kalitesiyle Her Geçen Gün Değerine Değer Katacak Olan Mülkümüz Satılıktır. 

NOT : Konum ve Resim Temsilidir     

Mülkümüzü Görmek ve Daha Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Randevu Alınız

Diğerilanlarımız İçin Lütfen Tıklayınız

Not: Deri Group Gayrimenkul Danışmanlarının sözleşme kullanmaları 05/06/2018 tarih ve 30442 sayılı resmi gazetede yayınlanan ve yürürlüğe giren Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmeliğin Madde: 19/1 bendine göre; Alım, satımına veya kiralanmasına aracılık edilen taşınmazın alıcı, satıcı veya kiracıya fiziki ortamda veya elektronik ortamda gösterilmesi hizmeti, taşınmaz gösterme belgesi düzenlenmek suretiyle verilir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

DeriGroup Gayrimenkul

Cüneyt DÜLGERLER

0533 394 11 11

Sohbete Başla
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?