Urla Zeytineli Mahallesinde Muhteşem Konumda Satılık Çiftlik

38.000.000

İlan Türü ,
Genel Özellikler
İç Özellikler
Dış Özellikler
Muhit

Açıklama:

Deri Group Gayrimenkul’den

Urla’da Çiftlik Hayali Kuranlara, Bereketli Topraklarda Üzüm Yetiştirmek, Hayvancılık İle Uğraşmak, At Çiftliği Kurmak, Şehir Karmaşasından Uzakta Yaşam Sürdürmek İsteyenlere, Konumu ve Hayatınızı Kolaylaştıracak Demirbaşları İle Eşsiz Güzellikte Olan Mülkümüz Satılıktır.

İçerisinde 130 m2 net Kullanım Alanına Sahip, 3 Oda, 1 Salon, 1 Mutfak ve 1 Banyosu Bulunan, 80 m2 Teraslı, İmar Barışından Faydalandırılmış Evi Bulunmaktadır.

1 Adet Müştemilatı Ve 2 Adet Doğal Taş Kullanılarak Yapılmış Geniş Teraslı Misafirhanesi Bulunmaktadır.

Güneş Panelleri Ve Gerekli Tüm Elektrik Tesisatları Ve Aküler İle Hem Yaşam Alanlarında Enerji İhtiyaçlarının Karşılanabildiği, 16.000 Litrelik 3 Adet Depolarda Hem Yaşam Alanlarında, Hem de Üzüm Bağlarının Sulanmasında Kullanılan Sulama Sistemine Sahiptir.

Mevcutta Üzüm Yetiştiriciliği ve At Çiftliği Olarak Kullanılmakta Olan Mülkümüz de Hem Yaşam Alanları Çevresi, Hem de Ekili Alanların Çevresi Elektrikli Çitlerle Çevrilidir.

Arazimizin Büyük Bir Bölümünün Düz ve Tarıma Elverişli Olması Sebebiyle Her Türlü Tarımsal Faaliyetlerde Bulunabilir, İçerisinde Bulunan Yetişkin Zeytin Ağaçları Sayesinde İhtiyacınız Olan Tüm Zeytin Ve Yağ Gereksinimlerinizi Karşılayabilirsiniz.

Ana Yola Yaklaşık 5 Kilometre Mesafede Olan Arazimize Ulaşımı Sağlayan Yol Binek Araçlarla Bile Ulaşmak Mümkündür.

Arazimizi Çevreleyen Muhteşem Ormanları, Bol Oksijenli Havası,  Verimli Toprakları ve Bol Seçenekli Yaşam Fırsatı Sağlayan Mülkümüzü Görmek İçin Lütfen Arayınız.

Not: Konum Temsilidir.

Diğer İlanlarımız İçin Lütfen Tıklayınız

DERİ GROUP GAYRİMENKUL

CÜNEYT DÜLGERLER

0533 394 11 11

Not: Deri Group Gayrimenkul Danışmanlarının sözleşme kullanmaları T.S.11816 standartlarının 1.1.1 maddesi gereği zorunlu kılınmıştır.

Bu nedenle gayrimenkul sunumları yer gösterme formu imzalatarak yapılmaktadır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sohbete Başla
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?